HAKKIMIZDA


Firmamız;1980 yılında Denizli’de faaliyetine başlamıştır.1996 yılına kadar Denizli merkezde fırıncılık ve pastane sektöründe yeniliklerini kendi bünyesinde toplayarak çalışmalarını azami ölçüde geliştirmiştir.Denizli ilinde fırıncılık sektöründe ilklere ve yeniliklere öncülük yaparak sektörde sağlam adımlarla ilerleme yolunda büyümüştür.Denizli’de fırıncılık sektöründe büyük bir yenilik yapmıştır.Bunu müşteriye 24 saat sıcak mamül sunabilme imkanıyla başarmıştır.Kurumsallaşma yolunda ilk adımını şirketleşme yolunda atarak firma 2010 yılında marka tescilini alarak ismini HAS BURCU EKMEK UNLU VE GIDA MAMÜLLERİ PAZ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak tescillemiştir.İnsan sağlığına verdiği önemiyle müşteriye en iyi hizmeti sunabilme anlayışıyla hareket etmektedir.

 

Firmamız;ÇEKİ tescilli markasıyla yine bir ilke imza atarak insan sağlığını ön planda tuttuğunu bir kez daha vurğulamıştır.ÇEKİ;özel işlenmiş üzüm çekirdeği tozuyla yapılmış ,faydaları bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış ürünü müşterilerine en iyi şekilde sunmayı hedeflemiştir.Ürün KOSGEB tarafından Araştırma-Geliştirme kapsamında destek görmektedir.

VİZYONUMUZ 
İnsan sağlığına faydalı olabilecek yeni ürünlerin üretimini her aşamada gerçekleştirmek,daha sağlıklı nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlamak hedefler arasındadır.

 

MİSYONUMUZ 
İnsan sağlığını gözetmek, sağlıklı tüketime katkıda bulunmak ,ulusal değerlere sahip çıkan, sağlam ve güvenilir bir şirket  olma anlayışıyla insanlara hizmet ,müşteri memmuniyeti en büyük misyonumuzdur.

MUSTAFA KILIÇ
ŞİRKET YÖNETİM KURULU BAŞKANI